KONTAKT

REZERVÁCIA

+421 951486710 


kontakt.nastracejnozke@gmail.com
 

Poloha

Chalúpka sa nachádza v Trenčianskom kraji, okres Prievidza v dedinke s názvom Čavoj na hranici susediacej dedinky Temeš. Touto ideálnou polohou situovanou na úpätí Temešskej skaly vznikajú dva potencionálne prístupy, tak ako z obce Čavoj tak z obce Temeš.

Pre lepšiu orientáciu Vám ponúkneme GPS súradnice a mapku prístupu aby ste sa bez problémov dostali na určené miesto.

Parkovanie v obci Temeš je možné hneď vedľa domu smútku, odkiaľ to na chalúpku trvá asi 5 minút.

Parkovať je možné aj priamo na v areáli, no vzhľadom štruktúru prístupovej cesty, ktorá je poľná je prístup do areálu možný len SUV vozidlom.

Do oboch obcí pravidelne jazdievajú spoje autobusov, čo poteší najmä priaznivcov hromadnej dopravy. Od oboch zástaviek sa na miesto určenia dostanete do 20 min.
 

Mali sme sa u Vás výborne, určite sa ešte niekedy vrátime a zážitok si zopakujeme. Nemali sme problém absolutne s ničím. Boli sme spokojní so všetkým. Prostredie neskutočné, príroda nádherná, "stračia nôžka" maličká, ale zato útulna a pekne a štýlovo zariadená. Boli sme radi, že nám aj počasie vyšlo, naše očakávania boli nad mieru splnené. Hodnotíme na 1* 

Nika

Skalica

Boli sme veľmi spokojní, ubytovanie krásne prostredie krásne altánok zakrytý všetko čisté a pekné. Výhľad super aj príroda. Majitelia milí a ústretoví. Odporúčame nemá to chybu

Janka

Dubnica nad Váhom

Na Stračej Nôžke sme strávili celý víkend. Boli sme dva páry. S pobytom sme boli nad mieru spokojní. Krásne tiché prostredie, útulné zariadenie a veľmi príjemní majitelia. Ocenili sme najmä originálny nápad a vzhľad chalúpky. Pobyt určite každému odporúčame. 

Ema

Martin

Chalúpku Na stračej nôžke vrelo doporučujeme, je krásne navrhnutá, s citom pre detail. Okolie je nádherne, vhodne na turistiku, hubárčenie i kúpanie. Mili a ochotní majitelia, radi sa opäť vrátime. 
Dada

Piešťany

Dobrý deň,
ťažko opísať v skratke to čo nás čakalo a zažili na chatke. No určite všetko sedelo podľa popisu na webe a žiadne sklamanie nás nečakalo, práve naopak veľmi príjemne sme boli prekvapený či už s chatkou, prírodou, vybavením a hlavne aj prístupom majiteľov. Najlacnejšia voľba na relax a určite sa aj najbližšie vrátime, no už teraz na dlhšiu dobu.
S pozdravom

Gabika

Nove Zámky

Dobrý deň,
Isto odporúčame pobyt na stračej nôžke v lone prírody, ako stvorené pre reset tela aj mysle. Nadýchate sa čerstvého vzduchu, pohúpete v sieti, ugrilujete dobrotky, a počas sezóny nazbierate aj hríbiky.Okrem toho neskutočný výhľad. Ubytovanie veľmi útulné, čisté a pohodlné. Majiteľ ústretový a ochotný. Radi sa vrátime.Pekny den prajem,

MáriaPobyt v chalúpke na stračej nôžke sme si krásne užili. Chceli sme ujsť pred ruchom, zhonom. Chceli sme si užiť pokoj a ticho. Všetko sa nám splnilo. Chalúpka je príjemná a útulná, v nej skvelé postele s kvalitnými čistými perinami, v ktorých sa nám krásne spalo po výlete na Temešskú skalu. V duchu nášho minimalististického pobytu sme si bylinky na čaj zbierali na lúke, varili sme na ohni, užívali sme si ticho a po celom dni krásnu nočnú oblohu. Užlili sme si aj sparťanskú hygienu :)Radi sa zasa niekedy vrátime.

Zuzana